P.K.T.O.T.O
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P.K.T.O.T.O

Tekirdağ, , , , P.K'ları, , , ,

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Güle Güle Mondragon!!!

YazarMesaj
tamERgem
Admin
Admin
tamERgem

Erkek Mesaj Sayısı : 73

Güle Güle Mondragon!!! Empty
MesajKonu: Güle Güle Mondragon!!!   Güle Güle Mondragon!!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 10:39 am

Almanya ikinci lig ekiplerinden Köln ile anlaşan Faryd Camilo Mondragon bu akşam (1 Haziran 2007), saat 19.00'da Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası'nda bir basın toplantısı düzenledi.

Faryd Camilo Mondragon, gözlerinin yaşardığı ve zaman zaman konuşmakta zorlandığı toplantıda ''Galatasaray'da, bu harikulade şehirde ve çok güzel ülkede 6 yılda yaşadığım dostluklar ve büyük tecrübe için herkese teşekkür ederim'' dedi.

Mondragon, "Bizi içlerine aldılar ve çok rahat ettirdiler. Hiç kuşkusuz, bazen önemli kararlar alırken kalbiniz bir şey, aklınız başka bir şey söyler. Bu kararı almak ben ve ailem için çok güçtü. Kulübün bir parçası olarak karar vermekte çok zorlandık. Son bir ayı çok düşünceli geçirdim. Aslında hep birbirine zıt düşünceler vardı, ancak bir karar almalıydım. Sonunda hem kulüp, hem bizim için en uygun kararı aldığımı düşünüyorum" diye konuştu.

Başkan Özhan Canaydın'a teşekkür eden Mondragon, "Kendisine sadece 'Başkanım' diyemem. Benim için çok önemli bir dost, hatta bir baba gibi oldu. Ona olan sevgimi ve hayranlığımı kelimelerle ifade edemediğim için sahada göstermeye çalıştım. Bu dönemde aldığımız 3 şampiyonluk da benim, onun için yapabileceğim tek şeydi'' ifadelerini kullandı.

Mondragon, Galatasaray taraftarının camianın en önemli unsurlarından bir olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü. "Dünyanın birçok yerinde farklı kulüplerde futbol oynadım anca böyle sevgiyi hiçbir yerde görmedim. Hiç kuşkusuz, bana ilk günden son güne kadar olağanüstü duygular yaşatan bu 6 yılı hiç unutmayacağım. Tanrıdan dileğim, bu kulübe ve taraftarlara hak ettiği başarıları yaşatsın. Onlar buna layık ve dünyada hiç benzerleri yok.''

Mondragon, toplantıda kulüp çalışanlarından başlayarak, çalıştığı teknik adamlar Lucescu, Fatih Terim, Gheorghe Hagi, Erik Gerets, kaleci antrenörleri Eser Özaltındere ve Nezih Ali Boloğlu'nun yanı sıra kulüp başkanları Faruk Süren, Mehmet Cansun, yönetici Ali Dürüst'e teşekkür etti. Sad Sad Sad Sad Sad
https://pktoto.yetkin-forum.com

Güle Güle Mondragon!!!
1 sayfadaki 1 sayfası