P.K.T.O.T.O
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P.K.T.O.T.O

Tekirdağ, , , , P.K'ları, , , ,

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kaynaşma...

+3
raffey
THeMaMBa
tamERgem
7 posters
YazarMesaj
tamERgem
Admin
Admin
tamERgem

Erkek Mesaj Sayısı : 73

Kaynaşma... Empty
MesajKonu: Kaynaşma...   Kaynaşma... Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 6:32 am

Merhaba arkadaşlar.Bu bölümü tanışmak için kullanacağız.Ben Tamer Ergem P.K.T.O.T.O'da ki ilk T'yim...15 yaşındayım ve lise eğitimi görmekteyim...
Favori Sporlarım:Futbol-Basketbol-Atletizm
Favori Film:Yüzüklerin Efendisi
Favori Şarkıcı:Dolores O'Riordan
İlgi Alanım:Kızlar Twisted Evil
https://pktoto.yetkin-forum.com
THeMaMBa
Admin
Admin
THeMaMBa

Kaynaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Kaynaşma...   Kaynaşma... Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 8:04 am

slm ben okan bende PKTOTO daki ilk 'O'yum.15 yaşında tembel bi lise öğrencisiyim. en sewdiğim spor:basket en sewdiğim flim:büzüklerin efendisi:D en sewdiğim müzik türü:hiphop ve rock en sewdiğim şarkıcılar:the game,slim thug,T.I,young bloodz ilgi alanı: Sleep Basketball
raffey
Admin
Admin
raffey

Kaynaşma... Empty
MesajKonu: my raffey   Kaynaşma... Icon_minitimePaz Haz. 03, 2007 6:25 am

merhaba arkadaşlar ben orkun köken namıdiyar raffey
p.k.t.o.t.onun son O suyum Very Happy çocunlukla gereksiz işlerle ugrasırım
rock müzik dinlerim fanatik fenerbahçeliyim ilgi alanım kızlar ve kayaktır.
ilg çekmeyi severim ankaradan katılıorum dier tüm yarışmacılarada başarılar dilerim:D
Qdata
Yeni Üye
Yeni Üye

Kaynaşma... Empty
MesajKonu: hi ßy Qdata...   Kaynaşma... Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 7:29 am

s.a millet ben €mr€ beni Qdata yada wetternose olarak sanal alemden tanıyanlar bilir ... takıldığım sitelerin zarar görmesini istemem şimdiden duyurulur host güncel olmadığından saldırıcak hackerların aklını alırım bu kadar nasihat yeter...

bende talda okuyorum aynı okan gibi bende tembel bir öğrenciyim...

ilgi alanlarım basketbol ve pc (syber alem) + kızlar ...

sewdiğim müzik blackmetal... en sewdiğim grup stilx...

en sewdiğim filin nerdeyse tüm filimler pek filim ayırmam ne bulursam izlerim ...

en sewdiğim oyunda ko...

BU KADAR BOŞ KONUŞMADAN SONRA SİTENİZİN HAYIRLI OLMASINI DİLERİM P.K.T.O.T.O. HADİ K.GELE Bİ SORUN OLURSA Bİ @MAİL YETERLİ ...

ßy. Qdata...
FuCq.ToR
Admin
Admin
FuCq.ToR

Erkek Mesaj Sayısı : 72

Kaynaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Kaynaşma...   Kaynaşma... Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 7:53 am

THeMaMBa demiş ki:
slm ben okan bende PKTOTO daki ilk 'O'yum.15 yaşında tembel bi lise öğrencisiyim. en sewdiğim spor:basket en sewdiğim flim:büzüklerin efendisi:D en sewdiğim müzik türü:hiphop ve rock en sewdiğim şarkıcılar:the game,slim thug,T.I,young bloodz ilgi alanı: Sleep Basketball
bak seeen en sevdiiği müzik rockmuş Very Happy slow dinlemiyomusun pirat

neyse bende mert benm pktoto ile bi ilgim yok bnde 15 yaş basqet severim slow dinlerim jocolor
ShyBoy
Yeni Üye
Yeni Üye
ShyBoy

Kaynaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Kaynaşma...   Kaynaşma... Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 1:05 pm

Beyler buraya yazdıklarınız neler yaaa Orkun senin yazdıdığına çok güldüm ama Kim 500 Milyar ister'e mi geldik nedir böle tanışma mı olur mus yaw Smile
HoTSauCe
Admin
Admin
HoTSauCe

Kaynaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Kaynaşma...   Kaynaşma... Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 7:15 am

sa beyler ben de P.K.T.O.T.O. da ki ikinci T yim adım tuğberk aslında bana bazıları toto da dio ama grubun benim takma adımla bir ilgisi yoktur albino

Kaynaşma...
1 sayfadaki 1 sayfası